View Single Post
Stary 08-04-2014, 19:13   #1
Ravaelo
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2014
Skąd: Pustynia Błędowska
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2010
Postów: 31
Domyślnie Obsługa alternatywnego radia z kierownicy i info na wyświetlaczu.

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem Mondeo MK4 i jak zawsze przy nowym samochodzie postanowiłem zmienić nagłośnienie (narazie jest fabryczne 6000CD ale jak pewnie każdy uważa, że jest to porażka chociaż seryjne nagłośnienie w oplach jest jeszcze gorsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Zanim przystąpię do czynów chciałbym zasięgnąć jakieś opinie czy ktoś montował już alternatywne radia 2 DIN lub 1 DIN w taki sposób, żeby było obsługiwane sterowanie z kierownicy i informacje na wyświetlaczu przy zegarach.

Zapewne potrzeba jakiegoś adaptera albo interfejsu ISO lub coś w tym stylu Znalazłem firmę która robi takie interfejsy ale jak to się ma w praktyce ? Jestem pedantem w tej kwestii i strasznie nie lubię jak coś nie działa jak by mogło.

Proszę o pomoc czy warto inwestować w takie modyfikacje czy nie lepiej kupić fabryczne SONY (ale boli wtedy brak RCA).
Ravaelo jest offline   Odpowiedź z Cytatem