Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 05-07-2014, 07:00   #23
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,994
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał lukas_ko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli chodzi o ksenony to najlepsze światło lub najwięcej światła daje połączenie ksenonów z żarówką H1 lub H7 mam tak w nowym Focusie (rewelacja) i widziałem w kilku innych autach
Dla mnie ksenony mają tę wadę, że są skomplikowane, zawodne - więc drogie w zakupie (np jako opcja) i w eksploatacji - ale przyznaję, dają niezłe światło. Gdyby był wybór jako opcja - wybrałbym... zwykłe lampy.
Cytat:
Napisał lukas_ko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba wspomnieć że w nowym modelu nie można zamówić klimatyzacji automatycznej (klimatronica) a jest dostępna takowa we wszystkich modelach konkurencji
Wszystko ma swoje wady i zalety - ja osobiście wolę klimę manualną, ponieważ:
- mogę włączyć klimę i jednocześnie uchylić okno, daje to najprzyjemniejszy efekt - jednocześnie chłód, a powietrze nie jest ekstremalnie suche,
- w przypadku wielkogabarytowego wnętrza z dwoma parownikami z przodu i z tyłu - wolę sam decydować co i jak włączać, w zależności od mojego widzimisię;
- manualna klima jest najprostsza, czyli najmniej zawodna - wystarczy poczytać setki postów o Climatronicu...
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 05-07-2014 o 21:32
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem