Temat: [Focus 1998-2004] 1.8 TDCI 115 km duze spalanie
View Single Post
Stary 20-08-2014, 17:32   #24
Marcin78
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 19-02-2005
Skąd: Warszawa
Model: V40
Silnik: T4
Rocznik: 2001
Postów: 88
Domyślnie Odp: 1.8 TDCI 115 km duze spalanie

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na zbyt wysokich ? o ile dla dizla tematu nie ma, tak benzyna lubi wysokie obroty i jak widze jak eco szaleńcy tłuką się na V biegi 50km\h to strach pomyslec co się w tym momencie dzieje z panewkami i korbą...
No może w benzynie to przesada 50 na V biegu, ale u siebie bez problemu jeżdżę 50-60 na IV biegu i wtedy mając coś około 2 tyś obr/min mogę śmiało się poruszać po mieście. Bez problemu też auto normalnie przyśpiesza nie stwarzając jakiś dziwnych szarpań itp. a jak chcę wszystkim odjechać to wiadomo że wbijam II i jadę ....

Tak czy inaczej przy utrzymywaniu w miarę stałej prędkości nie przeszkadza nawet 70-80 km/h na V biegu

Jedyne co jest męczące dla silnika do mocne przyśpieszanie na za wysokim biegu ale to każdy chyba sam potrafi ocenić i wyczuć

Bump:
Cytat:
Napisał Harisonl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja swoim mam teraz srednia 70 i spalanie 4,8 wg kompa oczywiscie
Ale rozumiem że to raczej trasa. (ale nie autostrada na tempomacie 70 km/h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
Tak czy inaczej wynik moim zdaniem bardzo dobry.
Z takiego spalania byłbym zadowolony.
Marcin78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem