Odp: Podłączenie pod komputer Tarnów
Dzięki kolego
Już byłem na komputerze , moje obawy potwierdziły się wyszło kilka błędów EGR wymieniłem na nowy bo stary po oczyszczeniu dalej nie działał tak jak powinien kupiłem nowy na szczęście nie był sterowany elektronicznie więc 10x tańszy nawet nie bawiłem się w zaślepianie .
Co mnie martwi to to że wyszły błędy na 3 cylindrach słaba moc , a objawiało się to tym że rano (na zimnym silniku) chodził nierówno i tak jakby na 2-3 cylindry aż do nie załapał temperatury .
Wymieniłem moduł świec żarowych bo ponoć nie działał , a za tydzień jestem umówiony na sprawdzenie wtrysków jeszcze bo zaczyna kopcić .
A co do interfejsu diagnostycznego to mam zamiar kupić własny na aledrogo zastanawiam się który wybrać po przeczytaniu kilku tematów na forum forda jeszcze się nie zdecydowałem dużo osób chwali sobie ELM więc pewnie tego wybiorę.
Pozdrawiam.
|