Temat: [Mondeo 2007-2014] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 01-10-2014, 18:27   #2073
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Wons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fakt !zawsze coś sie naprawia lub eliminuje to drugie już trzeba łatać i tak bez końca no ale siedziec i nic nie robic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a więc nie tylko ja odebrałem wrażenie, że zastosowanie filtru/filtrów powoduje pogorszenie jakości. No cóż, filtr jednak jakieś pasmo "wycina". Dlatego też (przynajmniej u siebie) zdecydowałem się na "krótka masę" z jednoczesną dużą pojemnością (~100 tyś mikroF) przy zasilaniu. "Pisk" zaczyna być słyszalny (na NX) dopiero przy 50% głośności i to na koniec odsłuchiwanego utworu przy jego "wyciszaniu". Wydaje się więc że piski "dostają" się zarówno po torze zasilania jak i sygnału.

pozdrófka
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem