Cytat:
Cała przyjemność po mojej stronie.Sam widzisz że naprawa pieca we własnym zakresie nie jest trudna.Życzę ciepełka w aucie!
|
Dokładnie
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj przy temp 0st, po jeździe jakieś 6,5km w jedną stronę i wcześniej z 5 min pochodził na postoju temp ledwo skoczyła do 60st, jednak zatrzymałem się zatankować i już po ponownej jeździe powrotnej dopiero przy domu było ok 60st na desce. Oczywiście ciepłe powietrze leciało już wcześniej wiadomo. Coś czuje, że chyba trzeba będzie zaizolować te rury pod podłogą bo na nich sporo ciepła się traci.
Swoją drogą przypadkiem znalazłem pięknie opisaną budowę eberka w ssp 415
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak ktoś ciekaw niech sam poczyta. Nie tylko d5wz tam jest opisany.