Temat: [S-MAX 2006-2015] Dołożenie wentylacji foteli
View Single Post
Stary 15-11-2014, 23:40   #3
maciek8791
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2010
Skąd: łódź
Model: Ford SMAX
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Dołożenie wentylacji foteli

Cytat:
Napisał snafu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robię rozeznanie. Mam fotele skóra (prawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) + alcantara. Podgrzewane. Z el. regulacją wysokości.

Brakuje mi bardzo wentylacji. Zatem pytania:

- potrzebna jest wymiana foteli, czy też te moje są dostosowane już i wystarczy dołożenie wentylatorów/nawiewów?
- czy przyciski sterujące potrzebne są nowe, czy też te do podgrzewania mają ukrytą/zablokowaną obsługę także wentylacji?

Będę wdzięczny za porady.
Witam sam wymodziłem swojego s-maxa gdzie i jak się dało ale nie sądzisz że to przesada. Pomijając nawet fakt że alcantara nie jest gorąca latem moim zdaniem, to mało tego cała ta wentylacja ponoć szału nie robi - tak jak czytałem na forum to jest na zasadzie takiej jakbyś dołożył wiatraczki od kompa i wsadził je pod tyłek. Brak tuneli do klimy czy coś takiego po prostu zaciąga powietrze spod fotela.

Wreszcie ja mam takie fotele u siebie (skóra went / grzana), jeszcze nie odpaliłem grzania i went. ale już widzę, że po prostu ta skóra MA DZIURY którymi przeleci powietrze. Zastanów się co te wiatraczki przepchają przez alcantarkę która zdaje się tych dziur nie ma?

to tyle ode mnie , oczywiście zrobisz jak będziesz chciał , mogę się mylić ale tak to widzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maciek8791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem