View Single Post
Stary 23-11-2014, 17:52   #50
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Poznań/Trondheim
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,356
Domyślnie Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost

Cytat:
Napisał p.saw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy przywrócenie moda w takim przypadku przywraca stan sprzed aktualizacji czy aktualizacja pozostaje a mod jest wgrywany na nowa wersję softu?
Taki ukłon dla klienta (za free) to miła wiadomość. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co w przypadku kolejnego przywrócenia moda (nie dopuszczam takiego przypadku ale...)?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z reguły update to pozmieniane jakie są drobiazgi a soft w 9x% jest ten sam, tak więc przenosimy moda i tyle. Jeśli powtórzy się to więcej niż jeden raz to klient płaci za czas potrzebny na wyjęcie ECU i programowanie.
Do tej pory na setki zmodzonych aut miałem dosłownie tylko 4y przypadki, że klient wracał po aktualizacji...w tym jedno auto miało wymieniany sterownik po próbie kradzieży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem