View Single Post
Stary 01-12-2014, 14:41   #3104
tiger02
ford::average
 
Avatar tiger02
 
Imię: TOMEK
Zarejestrowany: 19-01-2012
Skąd: SZCZECIN
Model: FORD MONDEO MK4
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Zachodniopomorski spam param

Przebieg jakoś mało realny.Gdyby nawet był prawdziwy, to z tego wynika ze samochód w większości czasu stał.Auto ma jeżdzić , postój oznacza śmierć.Nawet jeżeli się skusisz to przy normalnej eksploatacji auto szybko zacznie się sypać i będzie skarbonką bez dna.

Prawde mówiąc jeżeli miałby to być samochód dla ciebie to rozejrzyj sie za Fusionem.Jest bardziej męski

Wybór należy do ciebie

Bump:
Cytat:
Kurcze nie miałem neta i przepadła okazja spotkania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może następnym razem
Max nic nie jest straconego , 13 ego mamy klubowe spotkanie świateczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tiger02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem