Odp: Powershift Mondeo - cudowne ozdrowienie
nie jestem konstruktorem tej skrzynii i nawet nie jestem jej użytkownikiem, więc ciężko mi o własne zdanie poza gdybaniem - duże doświadczenie z użytkowania PowerShifta ma tedi_k (drugie auto z PSem) i z tego co kojarze, to on robił ze dwa razy adaptację, więc wydaje mi się, że jeśli nic się nie dzieje, to nie częściej niż co te 60kkm - albo i rzadziej, bo nie ma co popadać w paranoję.
Skrzynia przenosi moment obrotowy silnika na koła, więc ma u Ciebie dużo więcej roboty (jest zaprojektowana na prznoszenie maksymalnie 450Nm, a u Ciebie jest pewno ponad 400Nm więc bardzo blisko limitu), a różnica masy Focus-Smax nie ma to dużo do rzeczy IMO.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
|