Temat: [Mondeo 2000-2007] Xenony - kompendium wiedzy
View Single Post
Stary 21-01-2015, 23:53   #177
Nitrouss
ford::beginner
 
Avatar Nitrouss
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-10-2014
Skąd: Garwolin
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 34
Domyślnie Odp: Xenony - kompendium wiedzy

Witam.

Mam mondka mk3 od ponad roku. Zastanawiam się nad założeniem żarników. Widziałem u kolegi w Volvo S40 z 6000K i świeciły pięknie i takie mi polecił. Tylko jest jeden problem. Mam zwykłą lampę odbłyśnik. Po założeniu takich żarników i jeździe (powiedzmy ok 1 roku) jaka jest możliwość uszkodzenia się odbłyśnika? W moim mieście sprzedają zestawy takie do ok 200zł (oczywiście chińczyk) Mnie interesuje 6000K bądź mniej. Chcę je założyć aby tylko zobaczyć jaka jest jazda na takim oświetleniu. Oczywiście zdaję sobie sprawę z ryzyka. Co sądzicie?

Ewentualnie jakie polecacie dobre żarówki halogenowe które mają zbliżoną barwę do światła białego ksenonowego? Nie interesują mnie te z "bańką" niebieską. Kiedyś używałem w Fiat CC H4 Osram Nightbraker. Byłem zadowolony. Czekam na odpowiedzi

P.S Chodzi mi tylko czy przez ten czas (rok lub mniej) odbłyśnik może uledz wypaleniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Nitrouss ; 22-01-2015 o 00:44
Nitrouss jest offline   Odpowiedź z Cytatem