View Single Post
Stary 24-01-2015, 08:26   #4
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Warsztat Barlinek i okolice

A były typowe błędy na wtryski?
Filtr paliwa wymieniałeś? Mały wydatek paliwa będzie powodował to samo....zawór na pompie lub czujnik ciśnienia w szynie paliwowej również....zmienna geometria turbiny jak jest przytarta też będzie wywalać sprężynke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zacznij od najtańszych spraw- filtr paliwa...później niech ktos odpali auto a ty patrz na ramie od zmiennej geometrii turbo, cz chodzi góra dół Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wtryski zostaw na sam koniecGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem