View Single Post
Stary 26-01-2015, 08:56   #81
MAG
ford::expert
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 06-04-2004
Skąd: Gdańsk / Kristianstad
Model: Focus Mk3 kombi ST / S-Max Mk1 Titanium S
Silnik: 2,0 EB 255KM/399Nm / 2,0 EB 240KM/374Nm
Rocznik: 2013 / 2012
Postów: 3,013
Domyślnie Odp: Chiptuning Focus st 2,5t

Hmmmm, nie przypominam sobie żebym sprzęgło na razie modził Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To co na razie jest w aucie to:
- actuator Forge z żółta sprężynką
- HeavyDuty BoostSelenoid
- DP 3" ze sportkatem 200cpsi i zejściem do fabrycznego wydechu
- wtryski z Foki RS 440cc
- FMIC 550x230x65

Przed wycieczką do Grzegorza zamontowany będzie jeszcze nowy DV i dystans pod ECU (ecu-spacer), żeby poprawić przepustowość w puszce filtra powietrza i na razie to będzie tyle.



Cytat:
No ok, rozumiem że wyjściowo jest inny soft, ...
Cytat:
Napisał Struna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie nie rozumiesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Soft jest inny wejściowo a tym samym i wyjściowo.
...
Dopiero teraz zorientowałem się, że zrobiłem czeski błąd - zamiast "wejściowo" napisałem "wyjściowo" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zastanawiałem się dlaczego pomimo teoretycznie identycznych modów, w Fokach udaje sie wiecej osiagnąć niż w Mondkach czy też S-Maxach.

Rozumiem, że skoro sam program jest inny to inne mapy trzeba zrobić, ale zastanawia mnie dlaczego nie można osiagnąć podobnych efektów wyjściowych i czy zależy to tylko od samej struktury oprogramowania, czy tez może jest coś innego mechanicznie w samych silnikach?
__________________
Moje Fordy: 2xTaunus, Sierra, Fiesta Mk5, 3xEscort Mk7, Escort RS2000, Mondeo Mk1 V6, MK2 ST200, Mk3 ST220, S-Max 2,0TDCI, S-Max 2,5T, Focus ST Mk2, Kuga 1,5EB, Fiesta Mk7, S-Max Mk2 Bi-TDCI, Focus ST MK2 FL, S-Max Mk1 FL 2,0d, Focus Mk3 ST kombi, S-Max 2,0 EcoBooST

Ostatnio edytowane przez MAG ; 26-01-2015 o 09:04
MAG jest offline   Odpowiedź z Cytatem