View Single Post
Stary 27-02-2015, 22:57   #338
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 427
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał biner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak tu wkleić zdjęcie z pliku ??

Bump: Jest jeszcze jeden ciekawy punkt, Jeśli nie wplacę reszty kasy to kara 15 % + zaliczka .
Jest to zastosowanie tzw. klauzul niedozwolonych rażąco naruszających interes konsumentów. Mogą sobie podetrzeć tym dupę bo w żaden sposób nie mogą wyegzekwować tego zapisu.

&2 w przypadku gdy dostarczony pojazd podlega innym podatkom lub oplatą aniżeli obowiązujące w dniu podpisania zamowienia bądź rzeczywiste stawki,stosowane podczas dostarczenia pojazdu różnią się od obowiązujących w chwili podpisania zamowienia cena będzie ustalona z uwzględnieniem tych zmian.

Tu moim zdaniem chodzi o ewentualne zmiany przepisów podatkowych lub celnych na które dostawca nie ma wpływu o czym pisałem w poprzednim poście. Ale powinno byc dodane, ze w takiej sytuacji możesz odstąpić od umowy.

Ostatnio edytowane przez kruger ; 27-02-2015 o 22:59
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem