View Single Post
Stary 31-03-2015, 11:44   #48
rustin
ford::expert
 
Avatar rustin
 
Zarejestrowany: 21-11-2007
Skąd: Lubelskie
Model: Fiat Linea
Silnik: 1,3 Mjet
Rocznik: 2007
Postów: 2,001
Domyślnie Odp: Mk4 2.0 145km zawiedziony

Cytat:
Napisał Mihau Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak wygląda regulacja luzu zaworowego w 2.0 Duratec 145 KM ? Też jest upierdliwa jak w japońskich silnikach ,że do regulacji trzeba wyciągać silnik czy w Fordzie czegoś takiego nie ma ?
Silnik praktycznie taki sam jak w mk3 więc i regulacja zaworów za pomocą szklanek , tak jak w Japończykach. Ale , żeby od razu silnik wyciągać ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie ma takiej potrzeby, luzuje się łańcuch rozrządu wyciąga wałki i wymienia szklanki. Najgorsze to czas oczekiwania na szklanki bo nie zawsze są na miejscu i trzeba czekać parę dni.
__________________
Był Fiat 126p, Fiat Uno, Vw Jetta , Mondeo MK1
Jest Mondeo Hatchback MK3 Ghia 2002r 2.0 PB+LPG Black Panther
rustin jest offline   Odpowiedź z Cytatem