View Single Post
Stary 04-04-2015, 20:00   #248
oliwianin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tutaj się nie zgodzę .
Uczciwa Firma Kowalski gdyby kupiła w cenie brutto, czyli potocznie mówiąc na "firmę" to i tak musiałby zapłacić VAT 23% w Polsce bo kupiła na firmę... dlatego też kupuje w cenie netto i potem w Polsce płaci 23% .
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy Ty widzisz co napisałeś..??
Wracamy do sedna - nawet jeśli firma sprzedawała samochód - to nie oznacza, że miała możliwość odliczenia podatku od towarów i usług zwanych... VAT.

proszę...czeslaw555...zrozum to wreszcie.

Cytat:
Napisał peter79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak inni nas grabili to było dobrze, ale jak my staliśmy się zaradni i korzystamy np. z takich luk podatkowych to znaczy, że jesteśmy złodziejami cyganami itp... fajne masz zdanie na nasz temat ja dalej uważam, że nie oszukujemy tylko korzystamy to jest moje zdanie
Dobra...kończę dyskusję.
peter79 nic nie kuma , czeslaw555 ledwo kuma.
Wesołych Świąt.

Ostatnio edytowane przez oliwianin ; 04-04-2015 o 20:04 Powód: literówka
  Odpowiedź z Cytatem