View Single Post
Stary 27-05-2015, 23:00   #124
ssakznadodry
ford::amateur
 
Avatar ssakznadodry
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: Wrocław
Model: mondeo MK3,MK4,MK5
Silnik: 2.0TDCI, 180+ PS
Rocznik: 2008,2011,2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szczerze radze przeczytac instrukcje obslugi (bo wspomniales ze omijasz z daleka)

Wiem jak dziala speed limiter bo mam w MK4. NIe jest mozliwe aby zrezygnowali z funkcji override, bo wtedy przy ew probie wyprzedzania musialbys wylaczac limiter. Mogloby to byc jeszcze bardziej niebezpieczne jesli jedziesz za poprzedzajacym cie autem wolniej niz nastawiony limit i o nim zapomnisz. Wtedy w trakcie wyprzedzania auto przestanie przyspieszac i moze byc nieprzyjemnie.
Dziękuję, masz rację, sam do dechy nie cisnąłem, a instrukcję doczytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Faktycznie jest napisane:
Celowe przekroczenie ustawionego ograniczenia prędkości
Wciśnij całkowicie pedał przyspiesznika, aby czasowo wyłączyć układ. Układ włączy się ponownie, gdy tylko prędkość pojazdu spadnie poniżej ustawionej
prędkości.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Człek całe życie się uczy, myśli, że wie, a faktycznie głupi umiera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ssakznadodry jest offline   Odpowiedź z Cytatem