View Single Post
Stary 28-05-2015, 22:48   #1972
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

wczoraj parkowalem dokladnie obok nowego MK5 kombi (tez mam kombi).
Mimo ze mial jasny lakier (ja mam panther black) to patrzac - czy to od tylu czy od przodu - optycznie MK5 jest mniejsze. Wiadomo okiem trudno zmierzyc te pare cm wiec to pewnie ksztalt. A moze duzo wieksze swiatla z tylu.

Mimo to MK5 daje wrazenie nowoczesnosci. Mimo ze mam pakiet RSO, to jakby moje MK4 traci myszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedna rzecz mi sie rzucila w oczy jak popatrzylem przez szybe - niemilosiernie upalcowany wyswietlacz nawi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem