Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 15-06-2015, 18:39   #148
Rothmans
ford::specialist
 
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Centralna Polska
Model: MK5
Silnik: TDCI 180KM PowerShift
Rocznik: 1/2 2015
Postów: 641
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje USB działa chyba poprawnie. W telefonie (BlackBerry) musiałem przełączyć się na pamięć masową. Ale z Sony Xperia coś współpracować nie chce. Niby go widzi ale telefon chce coś koniecznie zainstalować na SYNC2 czego oczywiście zrobić się nie da.
Martwi mnie trochę spalanie, bo średnią mam ok. 8,5L a jeżdżę spokojnie. Mimo, że to nowe auto powinno być moim zdaniem mniej. Za parę dni jadę zrobić powłokę ceramiczną, ktoś już robił to na MK5?
A przy przebiegu 2200 km mam spalenie 7,9 litra - 70% autostrady, prędkość 130-160 km- spodziewałem sie mniejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gdzie robisz powłokę ceramiczną?
Rothmans jest offline   Odpowiedź z Cytatem