Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 17-06-2015, 19:18   #196
Rothmans
ford::specialist
 
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Centralna Polska
Model: MK5
Silnik: TDCI 180KM PowerShift
Rocznik: 1/2 2015
Postów: 641
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lipski Warszawa, zobaczymy jutro czy to coś da.
Dzisiaj byłem na Bielanach w autoplazie- zapytałem o aktualizacje to patrzyli na mnie jak na kosmitęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał qlszef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurcze Panowie, trochę się dużo nazbierało u Was tych skrzypiących elementów. Ktoś pisał, że w okolicach zegarów ta aluminiowa ramka trzeszczy. Teraz tutaj jest mowa o podłokietniku. Nie pamiętam wszystkich takich rzeczy, o których tu czytałem. Ale ogólnie Waszym zdaniem jest ok czy serio dużo macie jakichś odgłosów w autku?
U mnie nic nie stuka i nie trzeszczy.
Rothmans jest offline   Odpowiedź z Cytatem