Temat: [Focus 2008-2011] wymiana filtra paliwa 1,8tdci
View Single Post
Stary 27-06-2015, 17:18   #5
aplikant87
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-06-2015
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: wymiana filtra paliwa

Wymontowałem filtr, zalałem calutki do pełna, zamknąłem tak jak trzeba, po zamknięciu dolałem strzykawką aż się wylewał drugim otworem, zamontowałem go, podpiąłem wężyk ten co idzie do pompy i wlewałem aż ropa zaczęła wylewać się tym odpowietrznikiem, zalałem ten drugi wężyk co ropa wpływa do filtra, założyłem na filtr. Włączyłem stacyjke, poczekałem aż pompa przestanie pompować i zakręciłem, zapalił na 1 sekunde i zgasł, później już nie odpalił, próbowałem chyba z 6 razy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Wymontowałem filtr, zalałem calutki do pełna, zamknąłem tak jak trzeba, po zamknięciu dolałem strzykawką aż się wylewał drugim otworem, zamontowałem go, podpiąłem wężyk ten co idzie do pompy i wlewałem aż ropa zaczęła wylewać się tym odpowietrznikiem, zalałem ten drugi wężyk co ropa wpływa do filtra, założyłem na filtr. Włączyłem stacyjke, poczekałem aż pompa przestanie pompować i zakręciłem, zapalił na 1 sekunde i zgasł, później już nie odpalił, próbowałem chyba z 6 razy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aplikant87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem