Odp: Oznaczenie modułu komfortu drzwi kierowcy a jego funkcje
Dobra moduł wymieniony ciut inny numer bo końcówka gf ale kupiony za 30zł więc spoko.
Dwie rzeczy które zauważyłem to brak podświetlenia progu z prawej strony(na tym akurat mi tak nie zależy),
a drugie to niestety nie składa mi prawego lusterka,, (ani z klucza ani z panelu kierowcy) przyczyna tkwi pewnie w innym numerze modułu?
Nie zapamiętuje mi ustawień prawego lusterka,może nie tyle co nie zapamiętuje tylko po prostu prawe lusterko ciągle mi sie przestawia w dziwnym kierunku podczas włączania zapłonu i musze je ciągle od nowa przed każdą jazdą ustawiać. Próbowałem żeby zapamiętało poprawne ustawienie ale nic z tego , może coś źle robię albo to też wina modułu innego?
jest możliwość że mogli coś źlę podłączyć?
a teraz troszkę z innej beczki jak uruchomić w alarmie fabrycznym by był dzwięk podczas alarmu , nie chodzi mi podczas zamykania i otwierania auta tylko w momencie włamania. Potrząsnąłem troche autem to zaczęły migać tylko kierunkowskazy bez żadnego sygnału akustycznego.
Ostatnio edytowane przez sebastian88 ; 07-07-2015 o 17:47
|