View Single Post
Stary 25-07-2015, 16:59   #1
Didus5
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 12-07-2015
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie 1.8 tdci nie odpala , 2 warsztaty rozłozyły ręce.

Witam,

Moj problem dotyczy Forda focusa 1.8 tdci z roku 2002. Sprawa wyglada tak obecnie mieszkam w niemczech i jak wiadomo wymiany czesci sa bardzo drogie i polsce to sie bardziej oplaca. Tak czy siak musialem jechac do polski to przy okazji wymienilem pare rzeczy filtry, oleje oraz rozrzad. Wszystko bylo swietnie dopoki nie wylaczylem silnika. Jak sie okazalo juz sie nie dalo go odpalic. Dzwonie do tego warsztatu robie haje. O co chodzi i dlaczego nie jezdzi. Przyjechal, naprawil bylo super. Nastepnego dnia to samo. Byl weekend i niestety nie odbieraja, a ze ja sie spieszylem do pracy(pracuje w niemczech) to szukalem na szybko warsztatu i mowil filtr jest zepsuty, wymienil filtr(nie powiem ile mnie skasowal bo to juz inna sprawa) i byl na chodzie, sprawdzalem go pol nocy. Bylo wporzadku. Zajechalem do domu ponad 1200km tydzien pojezdzilem i jak zona chciala na zakupy jechac juz nie odpalil. Sholowalem samochod na warsztat okazalo sie ze pompa paliwa nie dziala. Wymienilem na regerowana(sprawdzona zewnetrznie daje 20 barow)dalej nie odpala. Mechanik mowi ze moze sterowniki moga nie dzialac. Wyslali je do sprawdzenia troche wilgotne ale dzialaja. Elektryke cala sprawdzili, wszystko sprawne. Komputer nie pokazuje zadnych bledow. Bylem z tym samochodem na dwoch warsztatach i obydwoje nie maja pojecia o co chodzi. Prosze o jakies rady. Wskazowki. Uwielbiam mojego focusa i chcialbym nim troche pojezdzic.

Ostatnio edytowane przez Didus5 ; 26-07-2015 o 07:46
Didus5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem