View Single Post
Stary 10-09-2015, 08:45   #2325
Arthi2000
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

@kruger - dzięki za zdjęcie, czegos takiego własnie szukałem.


Cytat:
Napisał Misiekskrzypek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ale na zime funkcjonalnosc stawiam ponad estetykeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie jestem tego samego zdania! Z drugiej strony ile mamy w PL tej zimy prawdziwej? Większość roku jeździmy na letnich. Te Kilka miesięcy na balonach przeżyję.

A drugi aspekt to kwestie finansowe. Jakbym chciał wziąć zimówki w takiej specyfikacji jak mam letnie, czyli 235x50x17 + ładna felga + czujniki ciśnienia, wtedy daje to kwotę ponad 5kPLN... powiem szczerze, że aż tak mnie nie pogięło, aby wydawać tyle na kapcie.

Btw, ten rozmiar jest trochę nietypowy i pewnie stąd takie ceny wygórowane. Czy ktoś z Was ma może inne parametry opon/kół 17"?
  Odpowiedź z Cytatem