Odp: Tips & tricks
dokładnie nie mogę włączyć czujnika zapięcia pasów za pomocą opisanej procedury. Lampka mignie 3 krotnie, niby program zmieniony lecz nic z tego nie wynika bo kontrolka i brzęczyk nadal się nie załączają gdy pas nie zostanie zapięty.
//edytowano: i stało się, dokładnie dzisiaj, 25.X.2015r kontrolka się zapaliła samoczynnie i uaktywnił brzęczyk gdy podczas jazdy odpiąłem i zapiąłem pas. Od tego momentu po uruchomieniu autka gdy pas jest niezapięty kontrolka zapala się a brzęczyk zwraca uwagę. Być może autko potrzebowało trochę czasu aby przyswoić zmiany od uaktywnienia procedury 10 krotnego zapięcia i wypięcia pasu. (przez 2 dni nic nie ruszałem a tu proszę jaka miła niespodzianka)
Kolejne pytanko brzmi czy istnieje jakiś tips & tricks wyłączający czujniki ciśnienia w oponach. Zmieniłem koła na zimówki bez czujników i zaczyna mnie ciągłe pojawianie się komunikatów o ciśnieniu w oponach lekko denerwować.
Ostatnio edytowane przez Roercik ; 25-11-2015 o 20:53
Powód: rozszerzony opis, usterka usunięta
|