View Single Post
Stary 01-01-2016, 22:11   #180
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,394
Domyślnie Odp: Agresja na drodze i blokowanie pasa ruchu - wydzielona dyskusja

I dlatego twierdze ze powinnismy jezdzic tak aby ulatwic jazde innym. Skorzysta na tym kazdy.

I nie chodzi tu o czepianie. Bo tak mozna by wlasciwie skomentowac prawie kazdy tu wklejony film. Zajechal ci ktos droge? No i co z tego. Nic ci sie nie stalo, musiales tylko troche bardziej przyhamowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zreszta nie bardzo rozumiem czemu uwazasz ze to ze koles musial byc pierwszy na lini startu jest wazniejsze od tych straconych 10 sek. Skad wiesz ile czasem moze te 10 sek kosztowac?

A moze wg Ciebie jesli on traci (bo musi sie ustawic za dostawczakiem) to lepiej aby stracili i inni? Pasy ruchu nie sa dla jaj. Sa po to aby zapewnic plynnosc ruchu. Jakiekolwiek dzialanie, ktore te plynnosc ogranicza jest tak jakby przeciwko poczatkowym zalozenim, nie?
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 01-01-2016 o 22:20
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem