Temat: [Mondeo 2007-2014] Bardzo ciężko odpala na mrozie !!!!
View Single Post
Stary 06-01-2016, 21:55   #110
fordes
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-04-2010
Skąd: małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 212
Domyślnie Odp: Bardzo ciężko odpala na mrozie !!!!

Cytat:
Napisał Abback Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Widzę sporo osób ma problemy z odpalaniem autka ale czemu się każdy tak dziwi, że jego autko nie chce zapalić przy takich temperaturach skoro zapewne 90% z Was nigdy nie próbowało się do zimy przygotować
Napisz coś więcej o tym przygotowaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak serio to z tymi światłami robiłem tak jak miałem Poloneza i faktycznie było to pomocne, w dieslu samo odpalenie świec pobudza a dodatkowo w nowych jest sporo innych odbiorników jak pisze mm32. Zważ także ze czekanie na nagrzanie jest już zaprogramowane w niektórych autach i wcześniej poprostu nie odpalą ( ford power) i trwa to w sprawnym aucie kilka sekund max.
Widać z postów ze problemem jednym z ważniejszych jest akumulator i paliwo potem dochodzą świece.
fordes jest offline   Odpowiedź z Cytatem