Temat: [Focus 2008-2011] Dostęp do nagrzewnicy PTC
View Single Post
Stary 15-01-2016, 15:10   #754
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał xmalinax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie obyło się bez przygód. Wszystkim, którzy chcą dokładać nagrzewnicę proponuję sprawdzić najpierw występowanie wszystkich bezpieczników, kabli i pinów w gemie.

Najlepiej kupić nagrzewnicę od Volvo, są tańsze a to dokładnie ten sam model.

U mnie było wszystko oprócz wtyczki do sterowania. Trzeba było dołożyć jeden pin.
Wszystko profesjonalnie wykonał @krystianen , którego polecam dla chętnych z okolic Poznania.

Mam włączone powiadamianie o działaniu nagrzewnicy, nie chciałem wyświetlania %.
Co ciekawe w moim aucie (1.8 tdci) jest alternator 105A.
Najczęściej nagrzewnica włącza się po przejechaniu kilkuset metrów, być może na wolnych obrotach też by się włączyła ale nie miałem okazji jeszcze tak długo czekać.

Wszystkim polecam taki upgrade, warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzięki za pomoc.
najważniejsze aby żona była zadowolona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem