Temat: [Focus 1998-2004] 1,8 tdci odpala i gaśnie.
View Single Post
Stary 24-01-2016, 09:16   #26
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,646
Domyślnie Odp: 1,8 tdci odpala i gaśnie.

Cytat:
Napisał Pawk1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
goscia ze szrotu to sobie poszukaj wiesz gdzie?????
Nie wiem czy kolega dobrze doczytał posta i czy za bardzo nie wziął go do siebie. Tak czy owak chodziło mi o to że ludzie wystawiają na allegro różne rzeczy nie do końca dobrze je opisując. Przykład pierwszy z brzegu i dla mnie "klasyk": Przepływomierz powietrza Focus 1.8 TDDi - szkoda tylko że w tych silnikach nie ma i nie było przepływomierza. Takich kwiatków jest jeszcze dużo więcej, z tego względu że osoby wystawiające części robią to nieraz w pośpiechu pisząc to co wydaje im się ze tym jest. Dlatego nie uważałbym allegro za wyrocznię. Natomiast po pierwsze tak jak koledzy piszą, sprawa dotyczy 1.8 TDCi gdzie pompy w baku na 100% nie ma, ten zaś bak jest z 1.6 TDCi. Po drugie z wiedzy którą posiadam, silniki 1.6 TDCi również nie posiadają pompy w baku. Tak więc rozmawiajmy merytorycznie a nie obrażajmy się o byle co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zmulim ; 24-01-2016 o 09:19
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem