View Single Post
Stary 22-02-2016, 08:58   #36
disaster3
ford::average
 
Avatar disaster3
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 31-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus III FL/Mondeo V
Silnik: 1.5 EB (183 KM)/1.5 EB (165 KM)
Rocznik: 2015/2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: Focus MK3 i MK3FL - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyc

oj tak.... tam jak sobie teraz przypomnę, to typowy kanapowiec i pochłaniacz kilometrów ale o dziwo mimo, że całe zawieszenie w nim miałem zrobione, to przy wyższych prędkościach zachowanie Focusa jest zdecydowanie pewniejsze. Jest bardziej zwarty i reaguje natychmiast na ruchy kierownicą.

Poza tym elastyczność silnika to 2 różne światy mimo tej samej mocy (2.0 VVT-i 147KM vs 1.5 EB 150 KM), raczej nie wrócę już do wolnossących no chyba, że to będzię V6 lub wiecej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale w przypadku R4 to nawet nie ma co porównywać.

Nawet dłuższe trasy W-wa <=> Krynica Zdrój sprawiały frajdę. W tym roku przejdzie prawdziwy test bo jedziemy ze znajomymi na wakacje do Włoch ok. 1200km w jedną stronę. Zobaczymy jak się sprawdzi. Tutaj domyślam się, że dużo lepiej wypadłpby takie MKV no ale nie wszystko można mieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
disaster3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem