1.3 8V Duratec Nierównomierne przyspieszanie
Jakiś czas temu kupiłem fieste 1.3 z 2007, a wiec po lifcie. Dodatkowo ma lpg firmy Prins. Wymienilem wszystkie filtry prócz paliwowego benzynowego. Mylem dolot, silniczek krokowy. Wymienione takze kable NGK i swiece oryginały.
Problem jest taki, że samochod nierownomiernie przyspiesza, wrazenie podobne jakby nie mial dość paliwa. Czuc to szczegolnie na niskich biegach i niskich obrotach. Wystepuje to na lpg jak i benzynie. Mam interfejs ELM, wiec w razie czego moge co nieco sprawdzic.
Jakbym mial to bardziej obrazowo przedstawić, to podczas przyspieszania (raczej wolnego) jakby dodawal i odpuszczal i robil to coraz szybciej w miare wzrostu obrotow. Wskazowka obrotomierza tez nie stoi sztywno przy stalej predkosci tylko potrafi zadrgać.
Jakies pomysly?
Ostatnio edytowane przez plazgut ; 02-03-2016 o 08:22
Powód: Temat
|