View Single Post
Stary 10-03-2016, 18:52   #2425
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

[QUOTE=goodi;2554491]Pierwsza trasa w normalnych warunkach pogodowych i dzięki temu po ponad tygodniu kilka spostrzeżeń dot. współpracy z Vignale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

4. Wyciszenie super. Podwójne szyby dają naprawdę dużo w trasie. Oczywiście słychać szum przez szybę przednią i z tyłu, ale dopiero przy większych prędkościach jest mocno zauważalny. Porównując jazdę z prędkością ca. 180 km/h, w Vignale jest jednak znacznie ciszej niż w MK4. Poziom hałasu zauważalnie wzrasta na mokrej nawierzchni, ale to raczej normalne.


A jak to porównać do standardowego MK5? Szczerze mówiąc liczę, że standardowa MK5 będzie cicha - takie, pozytwyne odczucia miałem podczas jazdy testowej wersją Tytanium 180 PS. Jak czytam powyższy komentarz to się zastanawiam czy przypadkiem wersja dilera nie była konfigurowana pod "jazdy próbne" i nie miała specjalnych, podwójnych szyb (których nawet nie ma w opcji wersji Tytanium). Ktoś wcześniej wsppominał że MK5 jest znacznie lepiej wyciszona niż MK4, ale to sugerowałoby że nie powinno byc dużej różnicy pomiędzy Vignale i Tytanium. Może się ktoś podzieliś subiektywnymi odczuciami - miał możiwośc weryfikacji tego aspektu?
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem