Temat: [Mondeo 2007-2014] Dołożenie tempomatu
View Single Post
Stary 18-04-2016, 09:07   #1848
MarioK
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-03-2007
Skąd: Będzin
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Duratec 145KM
Rocznik: 2011
Postów: 62
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przedliftowy zestaw podejdzie Ci. Po prostu nie będziesz miał limitera prędkości (czyli ustawiasz np. max 80 km i dodajesz gazu, a auto nie przekracza 80 km/h), a jedynie tempomat (najważniejsza chyba funkcja).

W razie czego, mam do sprzedania ładną poliftową skórzaną kierownicę z przyciskami do tempomatu - wystawioną tutaj http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=242259
Brak limitera przeżyję, zresztą nie mam wyboru. Ważne jest żeby przedliftowe przyciski pasowały bez kombinacji do mojego, poliftowego autka. Pytam, bo spotkałem w wątku informacje o konieczności przelutowywania oporów wewnątrz przycisków jeżeli zaszedł mezalians ;-) wersji przedlift/polift przycisków i autka. A kiere już zakupiłem, taką niepozorną z czerwoną nitka - no bajka po prostu :-)
__________________
----------------------------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
MarioK jest offline   Odpowiedź z Cytatem