Dziwisz sie że jest powietrze jak pompa skonstruowana jest tak że zasysa sobie zwężką Venturiego przelew z wtryskiwaczy. A jeśli robiłeś próbe przelewową to powinieneś orginany przelew z wtrysków zaślepic
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jesteś pierwszy i nie ostatni który wyczynia takie cuda. Moim zdaniem winny będzie tylko filtr paliwa.
Bump:
Cytat:
|
Ewentualnie załóż przezroczysty przewód na zasilaniu od filtra paliwa do pompy paliwa jeśli tam się pokaże powietrze to jest nieszczelność, która by się ujawniła plamą oleju.
P1211 ciśnienie paliwa wyższe/niższe od wymaganego
Bez przeglądu pompy i jej regeneracji się nie obejdzie a wtryski na stół. Chyba, że sam zawór IMV się zacina?
|
Przez takie rozwiązania przezroczystym wężem już nie jeden zmielił sobie pompe od temperatury i od ropy te węże robią sie elastyczne i wkońcu gdzieś sie załamuje a co za tym idzie pompa nie dostaje tyle paliwa co powinna.