Temat: [Focus 2004-2008] Wymiana licznika
View Single Post
Stary 08-05-2016, 13:43   #264
robak75
ford::average
 
Avatar robak75
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: Rymanow
Model: FOCUS KOMBI MK2
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał ArkadiuszMalutki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Panowie , podpinam sie pod temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chciałbym zapytać czy jest ktoś z okolic rzeszowa który to potrafi robic ? ew. okolic Podkarpacia? Albo przynajmniej gdzieś okolicach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skontaktuj się z tedi_k ma być w lipcu w Krynicy,chociaż Ty dostałeś zaproszenie od @SRS do Lublina,odległość podobna więc musisz wybrać.Ja w ubiegły czwartek "dorwałem"Tadeusza pod Nowym Sączem, w 20 min podmienił i skonfigurował mi zegary.
Coś mnie zaślepiło przy kupnie i przy montażu i mam zegary od bęzyny,Tadeusz je zamontował mi je do diesla ale po konsultacji z Nim zapewnił mnie ze nie ma problemu oprócz obrotomierza który akurat nie jest dla mnie problemem.Jeżdzę juz kilka dni i zapewniam że wszystko jest ok,chyba że komuś przeszkadza podziałka na obrotomierzu tak jak w bęzynie do 8 tyś czekam na jakieś inne opinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez robak75 ; 09-05-2016 o 17:58 Powód: pomyłka
robak75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem