Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ?
View Single Post
Stary 11-05-2016, 19:55   #1158
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skróconą też mamy inną. :-)
Chyba musimy się spotkać na jakiejś stacji w Kraku i porównać te instrukcje. :-D
Jasne, tylko ogarnę matury Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Działam na południu - przynajmniej 2-3 razy w tygodniu śmigam na trasie testowej Zachara. W pozostałych dniach trenuję cierpliwość w okolicy sławnej łącznicy kolejowej

Próbowałem dzisiaj czy ogranicznik prędkości dziala z rozpoznawaniem znaków. Kicha. Tutaj instrukcja skrócona jest dokładniejsza - tylko mruganie znaku prędkości przy przekroczeniu. Poza tym ogranicznik ustawia się po prostu +/- Ale ja nie mam ani aktywnego tempomatu ani BLIS. Może bardziej wypasione autka to mają. W kazdym razie list możliwych modyfikacji sie wydłuża - bo jak rozumiem jest to ta opcja którą można aktywować - dlatego w instrukcji piszą "jeśli wyposażony" - może powinni zacząć drukować - "jeśli tedi_k wyposaży"

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 11-05-2016 o 20:01
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem