View Single Post
Stary 17-05-2016, 09:34   #371
BuBuTaBi
ford::average
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 28-04-2013
Skąd: Opole
Model: MK5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 51
Domyślnie Odp: Niepokojący odgłos po wyłączaniu silnika

a wiec nie mam pojecia bo auto kupilem na liczniku 168 tys a mam 186 teraz i po za tym co opisalem nic sie nie dzieje przy gaszeniu przy jalowym nic. pracuje sobie ladnie bez zadnych jekow itd. ale facet powiedzial ze 2 mase mam wymieniona. ale ile w tym prawdy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po tym jak nie powiedzial mi o calej reszcie ubytkow tego auta. ale dla mojego spokoju mam nadzieje ze KARMA go dopadnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
apropo tematu jakis pan pokazal ze da sie to rozebrac, co wiec tak uczynilem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. umylem ta gąbkę pare razy plynem (byla srednio mocniej brudna) zalozylem i auto ciagnie rowno miernie teraz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no ale zawory i tak kupie 2 bo pewnie na dlugo to nie bedzie

Bump: opisujac jak to sie dzieje to bRRRRRRR i trzesie autem przez 2 s przy 1900 do 2000
BuBuTaBi jest offline   Odpowiedź z Cytatem