Odp: USB do muzyki czy jest w każdym
Cytat:
@ peterpz
jeśli opis auta się u ciebie zgadza to odpowiedź jest prosta i logiczna, bo masz inny model niz mk4??
|
Rozumiem, że to NIE jest MK4:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/3b8920fb2a01fef5
(mój opis nie zaktualizowany, auto mam od wczoraj, stąd też brak tablic na foto - ale jak się wypowiadam w wątku o MK4 to raczej nie piszę o MK2)
To rozumiem, że NIE jest fabryczny bluetooth:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/309c7899b838ca97
Rozumiem, że to nie jest schowek z fabrycznym USB, AUX i zapalniczką:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/b5f4c18bf57c2774
A to NIE jest schowek pod nogami pasażera bez USB:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/1c0fc66f1be2692b
Cytat:
|
Bo kolega ma rozwiązanie nie fabryczne
|
Czy na podstawie załączonych zdjęć dalej twierdzisz, że to jest rozwiązanie nie fabryczne?
Cytat:
Bo masz bogato Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byly takie wersje.
|
No i Twoja odpowiedź pokazuje jak można polegać na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 3 odpowiedzi, z czego 1 poprawna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS: Jeszcze raz dzięki za pomoc przy zakupie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo MK4 Liftback, 2012, 2.0TDCi (140KM -> 163KM -> 188KM / 402 NM) oraz Fiesta MK7 5D, 2015, 1.0 80KM
W rodzinie również: Mondeo MK3 HB, 2004r, 2.0TDCi; Mondeo MK2 HB, 1999r, 1.8TD
Ostatnio edytowane przez peterpz ; 19-06-2016 o 20:50
|