View Single Post
Stary 01-08-2016, 09:33   #12
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,939
Domyślnie Odp: Jaki jest wpływ sprężarki klimatyzacji na ciepły i zimny nadmuch?

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesteś tego pewny?
Nie jestem fachowcem od klimy ale to tak na logikę. Tak samo jak robiłem keidyś przegląd klimy to koleś pytał czy przy ostatnim razie był dolewany olej bo jeśli nie to doleje mi go więcej. Mówił , że powinno się dolewać ok 10 gram albo 10 % przy każdym razie - jakoś tak.

Skoro ci nie zależy na sprężarce i klimie to nie ma sięco przejmować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ty , no ale skoro klimy w ogóle nie używasz to sprężarka się nie włącza więc czy jest olej czy nie to nic jej nie zrobisz dopóki nie uruchomisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 01-08-2016 o 11:30
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem