View Single Post
Stary 06-08-2016, 13:37   #22
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Zakup Galaxy mk2, mk3, S-Max - ocenicie?

No i kolejne auto, tym razem już właściwie stoi 35km ode mnie, więc problemu z podjechaniem żadnego. Kwotowo raczej zdecydowanie przekracza mój budżet na chwilę obecną, ale - powiedzmy - te 30000zł (o ile będzie warto) może jakoś uzbieram i jest to absolutnie maksymalna kwota przeznaczona na zakup auta. Grunt, że mam blisko - pół godziny i jestem na miejscu. Sprawdzenie we włocławskim ASO to też żaden problem. Pytanie tylko, czy warto zawracać sobie głowę?

http://allegro.pl/ford-mondeo-1-8-td...4.html#thumb/8.

VIN: WF0GXXGBBGAY49634

Auto przeznaczone na rynek francuski, ale sprowadzone z Niemiec. Sprzedawca wyraża zgodę na sprawdzenie w ASO bez żadnego problemu. Potwierdził, że rozrząd wymieniony razem z kasetą. Pytanie tylko dlaczego przy 104kkm, a nie 200kkm??? Chyba, że właściciel był bardzo zapobiegliwy i miał za dużo pieniędzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Lakierniczo jestem w stanie sprawdzić auto we własnym zakresie. Zagadką jest przebieg - podejrzanie niski. I w tym zakresie proszę o pomoc. A nóż... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem