View Single Post
Stary 08-08-2016, 11:46   #184
minciu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-11-2007
Model: Focus + Focus
Silnik: 1.8 TDCI + 1.8TDCI
Rocznik: 2002 + 2008
Postów: 222
Domyślnie Odp: kodowanie kluczyka z immobilaizerem

http://blog.chomiak.pl/2015/12/20/fo...nie-kluczykow/

Czy według tej metody mogę usunąć i ponownie przypisać nowe kluczyki do auta?

Posiadam 1 kluczy oryginalny z pilotem
Drugi kluczy chce kupić używkę z używaną pastylką imo oraz dociąć nowy grot

Będę posiadał kluczyki i soft z kablem jak w linku. Proszę o odpowiedź czy to wystarczy?


Druga wersja kupić zamiast używanego kluczyka nowy. Ale tam jest ponoć pastylka jeszcze nie zakodowana i nie ma w niej numerów, czyli nie da rady takiego kluczyka zakodować w/g wyżej zlinkowanej procedury?

Wiem, że to temat TABU. Szczególnie, że jest tam parowanie zegarów z ECU, za które normalnie "magicy z forum" każą sobie płacić, ale .... może ktoś odpisze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W skrócie, mam 1 kluczyk a chcę mieć dwaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. FORScan posiada opcję dodawania kluczyków oraz ich kasowania. Wiem ze starych postów, że kiedyś robiło się to tylko IDSem.. a teraz?

Ostatnio edytowane przez minciu ; 08-08-2016 o 12:18
minciu jest offline   Odpowiedź z Cytatem