Temat: [C-MAX 2003-2007] nie działa centralny zamek
View Single Post
Stary 18-08-2016, 19:07   #19
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: nie działa centralny zamek

Cytat:
Napisał johnybgood Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ponownie założył ten "nowy" i właśnie na nim nie działa cały mechanizm centralnego oraz klapa, wszystko inne działa i dodatkowo jest alarm otwarcia klapy silnika.
Pzdr.
A dopisał Ci piloty do "nowego" GEM-a? Wystarczy zrobić procedurę, którą podał Kuba w #2. Klapa silnika wyświetla się, bo auto z którego wyjęto GEM miało aktywny alarm przeciwwłamaniowy. Nie masz czujnika w zamku klapy i trzeba wyłączyć alarm ELMConfig-iem, albo innym programem. Wygląda więc, że nic nie konfigurował, tylko przełożył na "pałę".
Bump:
@wrzoch , stary temat mi się przypomniał odnośnie:
Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
-Władek! Zagłuszacza wyłączyłeś już?
- Nie?
- No to wyłącz.

Po kilku sekundach Hokus Pokus pilot zaczął jakby nigdy nic sobie działać. Się okazało, że TV jakiś program kręciła, a że ich (szczególnie operatorów) drażnią komórki na planie, to skurczybyki sobie jammera włączają i mają spokój.
Zdarzyło mi się to kiedyś, opisane #21 i #23 tu: http://forum.fordclubpolska.org/show...=208277&page=3 . Filmu nie kręcili, do dzisiaj nie wiem dlaczego tak się stało. Nigdy się nie powtórzyło. Ktoś, coś zagłuszał? Wolną Europę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....

Ostatnio edytowane przez radek70 ; 18-08-2016 o 19:35
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem