View Single Post
Stary 16-09-2016, 20:39   #81
danrokk
ford::amateur
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 21-05-2016
Skąd: Wrocław
Model: Mazda 3 BK
Silnik: Y6
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 1.6 tdci nieszczelność wtryskiwaczy i kolektora - fotrorelacja na

Cytat:
Napisał krzys1968 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba dokladnie zlokaizowac skad ten olej sie bierze , bo jak wykrecisz wtrysk to musisz nie tylko sama uszczelke gumowa kupic trzeba uszczelke pod wtryskiwacz . A jezeli faktycznie wydostaje sie z pod wtryskiwacza to niech Fa.Bosch wymienia a nie zbywa ludzi bo to tak moze byc a nam nie chce sie to robic
Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj to powycierałem dokładnie, więc będę obserwował. Swoją drogą zapachu spalin nie czuję, a nie wiem dokładnie dlaczego z wtrysku miałby się lać olej silnikowy? Co ciekawe, ta łapa o numerze 10 z rysynku jest delikatnie zabrudzona, a także pokrywa silnika "za wtryskiem" drugim patrząc od przodu maski także jest delikatnie zachlapana dlatego podejrzewałem uszczelnienie.

Ogólnie z serwisami mam duże problemy, szczególnie we Wrocławiu. Większość po prostu twierdzi, że ten silnik ma dużo wad fabrycznych i umywa ręce. Tylko coś nie chce mi się wierzyć, że w tylu autach jeździ 'tak zły' silnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danrokk jest offline   Odpowiedź z Cytatem