View Single Post
Stary 17-09-2016, 21:29   #102
bestia150
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2015
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 207
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdybyś się nie wyrychlił, to całość wyglądała by tak: odwołanie poparte kosztorysem niezależnego rzeczoznawcy, plus wezwanie do zapłaty
Ja jestem teraz na tym etapie. 20-go minie TU 14-dniowy termin jaki wyznaczyłem do zapłaty. Na razie cisza z ich strony.

W dniu, gdy wysłałem im odwołanie dostałem maila od ich "specjalisty", gdzie m.in. kazał mi dostarczyć kolejny raz fv oraz jakieś dokumentacje technologiczne producenta powłoki ceramicznej i napisał, że wtedy "wrócimy" do tematu. Jak go poprosiłem o podstawę prawną na podstawie, której żąda ode mnie dostarczenia dokumentów, do których nie mam dostępu to do dnia dzisiejszego nie odpisał. Myślał chyba, że na jelenia trafił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A do tego nie dostałem pisma o przedłużeniu 30-dniowego procesu likwidacji szkody... Skarga do KNFu na tych dziadów wyjdzie mi chyba na 10 stron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bestia150 jest offline   Odpowiedź z Cytatem