View Single Post
Stary 29-09-2016, 07:59   #433
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał Karwos00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi nie chodziło o to, że w tej sytuacji (na wiadukcie) było bezpieczne bo nikt nie jechał.

W takich miejscach chodzi przecież o konsekwencje wypadku w takim właśnie miejscu. Np samochód wyprzedzany jedzie prosto , pęka opona i wali w ciebie - przebijacie bariery i spadacie kilka metrów w dół, albo wisicie na poręczach. Wyprzedzanie uważane jest za najniebezpieczniejszy manewr i eliminują go w takich przypadkach.
Tak gdybać to sobie można w nieskończoność - może meteoryt też uderzyć, albo UFO spaść na auto.....ja komentowałem wyłącznie to co widzę na filmie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 29-09-2016 o 08:04
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem