Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 21-10-2016, 13:53   #2629
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał disaster3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczytałem ostatnich kilka stron tego tematu i przygody kolegi @Malenstwo8 i aż mnie zmroziło. Nie wiem czy można wkleić linka http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=77291 ale na sąsiednim forum opisałem coś podobnego. Nie powiem, żeby wyłączenie HA coś pomogło. Fakt jest taki, że to się zdarza od czasu do czasu.
Według mnie masz problem ten co ja. Z tym, że u mnie to był odgłos takiego jakby dmuchania w pustą rurę, albo spuszczania powietrza z balonu. Również od czasu do czasu. Ktoś tu wrzucał link z filmem z YT, tyle, że w Golfie VI. Objaw identyczny. HA tutaj nie ma nic do rzeczy. Tam też winny był wadliwy docisk. Problemem są poluzowujące się nity na tarczy, wskutek czego przesuwa się okładzina cierna względem tarczy. Na tarczy widoczne są przebarwienia powstałe wskutek nierównej temperatury. Jeżeli chodzi o Focusy, to problem jest znany i sprzęgła są wymieniane, przynajmniej w moim serwisie.

Ostatnio edytowane przez Malenstwo8 ; 21-10-2016 o 14:22
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem