View Single Post
Stary 12-11-2016, 20:09   #4
Kris_Poland
ford::advanced
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Wosk na roczne auto, czas na zime

Cytat:
Napisał piotrfocustdci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co wiem to nie ma woskow do nowych lub starych aut ☺️. Meguiar's ma dobre produkty. Są woski, które są nieco mniej trwałe - 2-3 miesiące, ale za to dają lepszy efekt mokrego auta oraz woski nieco mniej efektowne, ale za to bardziej trwałe. Zwykle lepiej zastosować wosk w pascie, a nie jakiś koloryzujący w płynie. Jeśli masz meguiar's to nałóż. Na YouTube jest pełno filmów jak to zrobić. Auto musi być super czyste - ręcznie umyte!
to dobry produkt? duzo czasu mi zejdzie pod chmurka by to zrobic, oczywiście unikam past ściernych i koloryzujących, chodzi o to by to nałożyć jako warte ochronna na lakier,

jak naloze ten wosk to czego unikac, czy myjnia jest dopuszczalna z opcja tylko spłukiwanie ?

Bump:
Cytat:
Napisał Kwass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja swoją foke potraktowałem pianą aktywną następnie mycie na 2 wiadra. Pózniej glinkowanie i znowu mycie następnie cleaner duragloss #652 i na to Finish kare 1000p- tester za 25zł. Jak narazie wosk siedzi miesiąc i efekt super. Dobrze kropelkuje.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
w danych masz renault majacy ponad 10lat.. w zamyśle mam nowszy lakier, nie wypalony od słońca, nie starty i nie porysowany przez warunki drogowe i życiowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kris_Poland jest offline   Odpowiedź z Cytatem