Temat: [Mondeo 2007-2014] Regeneracja odbłyśników kesenon
View Single Post
Stary 25-11-2016, 18:10   #930
horak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-10-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0pb
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Słabo świecące xenony, wymiana soczewek pomogła

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli liczysz na spektakularną różnicę to będziesz zawiedziony. Zregeneruj sobie swoje odbłyśniki i będziesz zadowolony... w dodatku zaoszczędzisz kilkaset złotych.
Jestem z Łodzi i z chęcią zobaczyłbym kogoś z okolic kto ma przed lift i przeróbkę u Nokitela ale chyba ciężko będzie. Muszę coś zrobić i waham się miedzy Nokitelem a regeneracją odbłyśników. Plusem Nokitela jest to że jadę i za godzinę wracam autem gotowym. Do regeneracji sam muszę wszystko odkręcać i na dodatek auto będzie pewnie unieruchomione na kilka dni. Chyba, że znacie kogoś z Łodzi lub bliskich okolic kto się zajmuje regeneracją od ręki ?
horak jest offline   Odpowiedź z Cytatem