View Single Post
Stary 04-12-2016, 20:53   #1
SkrobuleK
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-08-2016
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 8
Domyślnie Wymiana oryginalnego radia, co polecacie?

Witam!

Na wstępie chciałbym poprosić o wyrozumiałość.

Otóż męczy mnie korzystanie z oryginalnego radia Fusiona z 2004 roku, radyjko jak na zdj. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mieszkam na wsi, więc z sygnałami radia jest kiepsko, a zgrywanie utworów na oddzielne płyty (których pojemność zresztą nie zachwyca) jest po prostu kłopotliwe.

I tutaj pojawia się moje pytanie do Was. Polecicie mi jakieś radio kompatybilne z miejscem, które pozostanie bo demontażu tego całego, szerokiego panelu? Czy polecacie raczej kupno jakieś półeczki wspomagającej i montaż zwykłego? Chciałbym chociaż wyprowadzić sobie AUXa ale czytałem, że w wersji przed FL jest z tym jakiś problem i tak się zastanawiam co na to zaradzić. :< Ewentualnie może jakieś radio + nawigacja od razu? Jakie rozwiązania stosowaliście w swoich Fusionach? Tęsknie już za zwykłym pendrivem. :x

Z samochodami mam jak na razie krótko do czynienia, nawet nie mam się kogo poradzić w rodzinie, a kumple-Janusze są na ogół tylko mocni w gadce, więc wolę poradzić się Was.

PS. Natrafiłem na temat o demontażu oryginalnego radia i wydaję się to w miarę przystępna operacja. Raczej chyba nie mam się czego obawiać, co? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
SkrobuleK jest offline   Odpowiedź z Cytatem