Temat: [S-MAX 2006-2015] Jakie felgi i opony
View Single Post
Stary 01-01-2017, 20:48   #496
qbation
ford::amateur
 
Avatar qbation
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 31-01-2016
Skąd: Żywiec
Model: S-max
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Rozmiar felgi i opony

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wejdzie bez problemuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tapatalk
Wejść wejdzie pytanie czy przy takim setupie podczas normalnej pracy zawieszenia opona nie będzie gdzieś obcierać? Z ori-sportowego zawieszenia jestem zadowolony (póki co wygląda, że trzyma parametry) i nie chciałbym się "na siłę" przesiadać na gwint. Taki zestaw, mam na myśli rozmiar felg oraz opon pewnie nie zalicza się do homologowanych dla Smax ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
qbation jest offline   Odpowiedź z Cytatem